Woda bogactwem i atrakcją turystyczną Szklarskiej Poręby.

Szklarska Poręba, to urocza turystyczna miejscowość, która oferuje wczasowiczom piękne widoki, świeże powietrze, lasy, możliwość aktywnego spędzania czasu, a także jedyne w swoim rodzaju źródła, które wypływają z gór to nie wszystkie atrakcje tego miejsca. Źródła te są, krystalicznie czyste, a ich woda jest bardzo dobra nie tylko dla ugaszenia pragnienia. Warto wybrać się do Szklarskiej na dłuższy pobyt, można zabrać ze sobą dzieci, a wtedy warto byłoby pomyśleć o rezerwacji wieloosobowej kwatery. Takie miejsce można znaleźć w sieci na noclegi Szklarska Poręba, a znajoma, która poleciła mi tą stronę powiedziała, że można natknąć się na wiele atrakcyjnych ofert  last minute, a nawet sprawdzić pogodę w tym portalu!!

 

 

This entry was posted on wtorek, Październik 2nd, 2012 at 18:06 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

One Response to “Woda bogactwem i atrakcją turystyczną Szklarskiej Poręby.”

  1. Liliana Says:

    póki co pogoda a oknem nie jest zbyt przyjemna ale może w najbliższym czasie gdy się pojawi wraz ze znajomymi się tam wybierzemy ;)